Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu ZDARMA

  

Spoluprácí s nejmodernějšími výzkumnými středisky zajišťujeme vysokou kvalitu výroby. Naše společnost Minoan Life používá při výrobě rostliny z jedinečné krétské přírody, které jsou pěstovány ve spolupracujících výzkumných střediscích, které se specializují na výrobu bylinných výtažků, éterických olejů a bioaktivních sloučenin přírodního původu, (Cretan HerbalChem) nebo s místními farmáři, kteří používají  kultivační postupy ekologického zemědělství. Těmito postupy je zajištěno sledování a dodržování vysoké kvality vlastností aktivních složek v každé fázi výrobního procesu.

Spolupracující výzkumná centra jsou vybavena moderní analytickou infrastrukturou pro stálé sledování kvality rostlin, účinných látek i hotových výrobků, čímž jsou splněny všechny požadavky, týkající se kvality manipulace s potravinami (HACCP).  Vylučuje se tak přítomnost mikrobiologických, chemických i fyzických kontaminantů .

O produktech:

 • Použitý olivový olej je vždy 100% organický.
 • Všechna použitá konzervační činidla jsou akceptována a používána v nutraceutikách a potravinářském průmyslu
 • Naše produkty neobsahují konzervační látky ani jiné přísady, u nichž existuje podezření, že způsobují nežádoucí kožní reakce, jako jsou parabeny, minerální oleje,silikon nebo SLS,SLES.
 • Žádný z našich produktů není testován na zvířatech.
 • Všechny produkty jsou dermatologicky testovány na možné nepříznivé kožní reakce.
 • Jsou vyráběny v Řecku a jejich kvalita je sledována a testována v každé výrobní šarži.
 • Všechny složky produktů byly předloženy Evropské unii a Řecké národní lékařské asociaci a jsou certifikovány soubory MSDS.
 • Naše výrobky jsou držiteli certifikátů ISO 9001: 2008 a ISO 22000: 2005, a to jak z hlediska kvality surovin, tak z hlediska výrobního procesu.
 • Vysoká úroveň čistoty našich produktů (až 99,5%) zaručuje jejich prospěšné a revitalizační vlastnosti a zanechává na pokožce pocit uvolnění a omlazení.

The company’s quality policy ensures collaboration with state-of- the -art research centers. Minoan Life uses plants from the unique Cretan flora that are either cultivated in collaborative research centers, specialized in the production of herbal extracts, essential oils and bioactive compounds of natural origin, or by local farmers, who apply specific cultivation practices. Thus, the high quality and consistency of the active ingredients is ensured and monitored at every stage of the production process.

The collaborative research centers are also equipped with modern analytical infrastructure and constantly monitor the quality of the plants, active ingredients and finished products, thus fulfilling all requirements regarding the quality of handling foodstuffs (HACCP) and ensuring the absence of microbiological, chemical and physical contaminants.

About the products:

 • The olive oil being used is 100% organic.
 • All preservatives used are accepted and used in the nutraceuticals and food industry.
 • They do not contain preservatives, or any other ingredients suspected to cause undesired skin reactions such as parabens, mineral oils, silicone or SLS, SLES (Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate).
 • None of the products are tested on animals.
 • They are dermatologically tested for possible adverse skin reactions.
 • They are produced in Greece and their quality is monitored and tested in every production batch.
 • All product folders have been submitted to the European Union and the Greek National Medicine Association and are accompanied by MSDS files.
 • They are ISO 9001 : 2008 and ISO 22000 : 2005 certified, so much for their raw material quality as for their production process.

The high levels of purity of the products (up to 99.5%) reveal their beneficial and revitalizing characteristics, while leaving a sense of relaxation and rejuvenation.


 

Novinky z našeho blogu

Malia minojská - doba bronzová
Malia minojská - doba bronzová
Severní pobřeží Velkého ostrova se na východ od Iráklia, v délce asi čtyřiceti kilometrů, svažuje do moře jen velmi pozvolna. Mělké, převážně písečné ... číst celé
Agarathos mají Češi rádi
Agarathos mají Češi rádi
Dnes jsme v horách asi dvacet kilometrů na jihovýchod od Iráklia. Rádi bychom navštívili historické místo s úžasnou duchovní atmosférou, které, jak se... číst celé
Selinari - oáza klidu přímo u cesty
Selinari - oáza klidu přímo u cesty
Po zhruba půlhodině jízdy na východ od Iráklia směrem na svatý Mikuláš, začne dálnice od moře ostře stoupat do soutěsky Sellinari. Těmito místy vedla ... číst celé
Psali o nás a ani nám to neřekli :)
12.10.2020 ZAJÍMAVOSTI
Psali o nás a ani nám to neřekli :)
Suché ruce? Žádný problém. Používejte po každém umytí krém na ruce z Kréty. číst celé
Info pro Vás - novinky a slevy.
Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.

logo zásilkovnaOSOBNÍ ODBĚRlogo Česká poštalogo DPDIn time logologo visalogo mastercardlogo maestrologo bankovní převodlogo dobírka

VŠE O NÁKUPU

Čas doručení do všech měst a obcí v ČR bývá 1-2 pracovní dny. Může se však prodloužit dle vytíženosti dopravců, kteří Vás o tom informují pomocí SMS. Cena za poštovné a balné je od 59 Kč. Při osobním odběru, nebo nákupu nad 1500 Kč je u nás doprava zdarma.

 

 

OSOBNÍ ODBĚR

PROFIPLANTS s.r.o.  Praha 4, 5.května 61

ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Pavel Sadlik
Pavel Sadlik
8:00 - 18:00
Copyright © mistyl.cz 2019 - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.